Kullanım Koşulları

 

1. Aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiyorsanız, dizini.net ve hizmetlerini kullanmanızı önermiyoruz.

 

2. dizini.net'de sağlanan bilgiler, dizini.net'da sağlanan bilgi ve verilerin nasıl kullanılacağını tam olarak bilen uzmanlara ve profesyonellere yöneliktir. İçeriği tahmin etme ve bu bilgileri nerede kullanacağınıza ve bundan nerede kaçınacağınıza karar verme konusunda deneyim ve yetkinliğe sahip olduğunuzu varsayıyoruz.

 

3. dizini.net diğer kullanıcılardan ve uzmanlardan bilgileri (dosyaları) alır ve kalitesinin garantisini veremez. Herhangi bir standart ve düzenlemeye kalite ve uygunluk garantisi vermiyoruz ve bu materyal veya bilgilerin herhangi bir projenizde kullanılmasından sorumlu değiliz.

 

4. dizini.net'e aldığımız dosyalar da dahil olmak üzere tüm dosyalarımızı virüslere karşı kontrol ediyoruz ve kullandığınız cihaza zarar veremeyeceğini varsayıyoruz ancak %100 güvenlik garantisi veremiyoruz. Kullanıcılar, dizini.net'dan gelen materyalleri kullanmanın tüm sorumluluğunu kabul eder.

 

5. dizini.net fikri mülkiyet haklarını korur. dizini.net'da fikri mülkiyet yasasını ihlal edebilecek herhangi bir bilgi indirmesine veya yayınlamasına izin verilmez.

 

6. dizini.net'den alınan logolar, grafik resimler ve dosyalar dahil hiçbir bilgi, dizini.net'un izni olmadan başka internet web sayfalarında kullanılamaz veya kopyalanamaz.

 

7. “AutoCAD”, Autodesk Inc. ABD'nin ve diğer ülkelerin tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm isimler, ticari markalar ve mallar diğer sahiplere aittir.